Müşterilerimize kattığımız en büyük artı değerimiz; veri merkezi uzmanlığı, tasarım, inşaat yönetimi, Mekanik-Elektrik-Tesisat (MEP) Mühendisliğini ve uygulama taahhütlerini tek bir noktada birleştirmektir.  Bu da bütçe ya da programdaki yetersizlikleri ve de önemli kayıpları ortadan kaldırmaktadır.

Anahtar teslim projelerde, geliştirme yaklaşımının temeli işi zamanında ve bütçesinde teslim etmektir. Her daim değişen IT gereksinimlerini karşılamak için hızlı planlama ve teslim için kapsamlı yeterlilik gerektirmektedir.

icon01.fw

Güvenirlilik

Kesintileri en aza indirilmesinin ve güvenilir veri merkezine sahip olmanın öneminin farkındayız. Güvenilir sistem tasarımları uygulamak için kritik sistemlerin dünya standartlarında ekipman sağlayıcıları ile işbirliği yapıyoruz. Operasyon aşamasında müşterilerimizin talepleri açısından önem arz eden uygulama kalitesini sağlamak için deneyimli mühendislik ekiplerimizi görevlendiriyoruz.

icon02.fw

Güvenlik

Müşterilerimizin verimliliği, karlılığı ve itibarı için veri merkezini güvenli tutmak esastır. Müşterilerimiz veri merkezlerinde kontrol edilen ziyaretçi erişim sistemleri, biometrik ve güvenlik kameraları da dahil olmak üzere son teknoloji ile desteklenen çok katmanlı güvenliğe ihtiyaç duymaktadır. Biz de veri merkezindeki bütün güvenlik katmanlarının, bina yönetimine ve izleme sistemlerine entegre etmenin hassasiyeti ve öneminin farkındayız.

icon03.fw

Sürdürülebilirlilik
Veri merkezlerinin yüksek enerji tüketim seviyeleri göz önüne alındığında, KENT Datapark sürdürülebilirlik ve verimli soğutma ve elektrik dağıtım sistemlerinin oluşturulmasına uygun çözümlere odaklanır. Günümüzde veri merkezi müşterilerinin yaklaşımı, sürdürülebilirliği hem çevresel hem finansal açılardan sağlayabilmek için maliyetini en aza indirme yönündedir. Biz, enerji ve işleyiş verimliliğini sağlamak ve esnek çözümler sunmak için müşterinin danışmanlarıyla da fikir alışverişi yapıyoruz. Mühendislerimiz, veri merkezlerinin sürdürülebilirlik ilkelerinin bilincindeler ve biz de LEED sertifikasyonu ve PUE hedefleri için sektörün önde gelen danışmanları ile birlikte çalışıyoruz.