icon04.fw

Hızlandırılmış Program Yönetimi
Proje yönetimi alanındaki birikimimiz sayesinde işin yürütülmesi esnasındaki ihtiyaçlar doğrultusunda hızlandırılmış programlar uygulayabiliyoruz. Tasarım, inşaat, Mep (Mekanik-Elektrik- Tesisat) mühendisliği ve uygulamasının bütün unsurlarını koordine eden kapsamlı programlar oluşturarak, proje işletim planımızın bir parçası olarak devreye alıyoruz. Sürekli takibini sağlayarak da gerekli değişiklikleri uygulayıp olası sorunları öngörebiliyoruz.

icon05.fw

Anahtar Teslim

Veri merkezi projelerinin zamanında ve bütçesinde teslim edilmesi, karmaşık bir yapısı olan; çoklu taşeron, çoklu sistem uygulamaları ve entegrasyonu ve program yönetiminin tek elden uyum içinde yönetimini gerektirmektedir.  Bu da müşterileri;  kompleks tasarım, inşaat yapımı, mekanik ve elektrik sistemleriyle diğer gelişim süreçlerini koordine etme yükünden kurtarır. Bu tek merkezli yaklaşım,  müşterilerimizin kendi risklerini yönetmelerine,  kendi operasyon ve iş hedeflerine odaklanmasını sağlar.

icon06.fw

Kalite Güvencesi ve Kalite Yönetimi
KENT’in gelişmekte olan pazarlardaki uluslararası tasarım ve inşaat yönetimi deneyimi, bize uluslararası müşterilerimizin kalite kriterlerinin karşılamamıza ve ötesine geçmemize olanak vermektedir. Kapsamlı inşaat maliyeti veritabanımız sayesinde, optimum kalite gereksinimlerini karşılayan proje bütçelerini hazırlayabiliyoruz.